Hakkımızda Konya bizimle yükseliyor...

EMİR HAZIR BETON İŞ MAK. MADEN İNŞ. NAK. LTD. ŞTİ.

Firmamız 2010 Yılında 7500 m2 alan üzerine Çevre ve İnsana saygı bilinci ile üretim yapmayı hedefleyen 6.000.000,00-TL Ödenmiş Sermayeli modern bir Hazır Beton tesisi olarak ’’ Halil İbrahim İNCER ‘’ tarafından kurulmuş bir şahıs şirketidir.

‘’İş hedefleri ve yönetim teknikleri ile insani değerler arasın da ilişki kurulması ‘’sözlerinden yola çıkarak;
30 Yıllık inşaat sektörü ve 10 yıllık hazır beton sektöründeki tüm değer ve birikimlerini EMİR HAZIR BETON kurumsal kimliği adı altında toplayan firmamız, modern ve teknolojik geniş araç filosuyla bir ilke imza atarak hazır beton sektörüne farklılığını yansıtmıştır.

Firmamız 180m3/h kapasiteli teknolojinin en son tekniğini kullanan Konya’nın ilk ve tek üretim tesisi olup;ilk 52m ‘lik mobil beton pompasına sahip olması ile Hazır Beton sektöründe ilklere öncü olup, KONYA ‘da modern ve çevreci bir sunum sergilemiş olup, Konya’daki Hazır Beton sektöründe ilklerle öncü olmuştur. Konyamıza daha iyi hizmet verebilmek için son teknoloji 160M3 saat kapasiteli 2.’nci tesisimiz ile hizmetinizdeyiz.

İŞLETME PROFİLİ

Firmamız, 180m3/h kapasiteli teknolojinin en son tekniğini kullanan,  Konya’nın ilk ve tek üretim tesisi olup ilk 52m’lik mobil beton pompasına sahip olması ile ‘’Hazır Beton’’ sektöründe ilklere öncü olmuştur. Konyada modern ve çevreci bir tutumu ile sektöre yeni bir prensip kazandırmıştır. Konya’ya daha iyi hizmet verebilmek için son teknolojili 160m3/h kapasiteli ikinci tesisine sahip olan firmamız, şehrimizin hizmetindedir.    

Emir Hazır Beton, çalışma ilkesini 51 deneyimli saha personeline ve 17 idari personeline aşılayan bir kuruluştur.

- Çevre yeniliğine ve çevre değişimine açık olan firmamız, yaşam boyu eğitimi temel ilkesi edinmiştir.
- Takım ruhu ve iş birliği, en iyi sonuca ulaşmak için benimsediğimiz ana  prensiplerimizdendir. 
- Konyadaki sektörün öncüsü olan firmamız çözüm odaklıdır.